gallery/sponzoři a dárci

Jelikož je pořádání letních dětských táborů v našem standardu velice finančně nákladné a my se stále snažíme udržovat přiměřenou cenu ( dle serveru Táboření.cz patříme stále k nejlevnějším táborům ve Středočeském kraji v naší kategorii ), jsme nuceni každým rokem shánět sponzory a dárce, kteří by přispěli na náš tábor. Z finančních příspěvků pak můžeme zakoupit mnoho provozního materiálu, materiál na výrobu kostýmů a rekvizit, ale především mnoho krásných odměn, sladkostí a dárků pro děti. Kromě financí jsme vděčni za jakoukoliv materiální pomoc, která zvyšuje kvalitu naší činnosti.

 

V současnosti patří mezi naše hlavní sponzory a dárce Středočeský kraj, kde získáváme finanční podporu v rámci dotačních řízení - poslední dva roky se jedná o dotační program Podpora dětí a mládeže ve Středočeském kraji.

 

Další významným partnerem pro naše tábory je Městys Štěchovice, který již řadu let přispívá částkou 10.000,- Kč. Část této částky je použita na ubytování a stravu na táboře pro děti ze sociálně slabších rodin a zbytek na odměny pro účastníky tábora.

 

Kromě finančních příspěvku je pro nás důležitá také materiáální podpora. Příkladem této pomoci je internetový obchod zbrane-vzduchovky.cz, který se zabývá prodejem zbraní a munice a který nám pro rok 2018 daroval své zboží v hodnotě 2.000,- Kč (vzduchovky). 

Tímto všem sponzorům a dárcům, kteří přispívali nebo stále přispívají na naší činnost velice děkujeme a moc si jejich podpory vážíme.

gallery/biglogo-kusk-ts1512637143.jpg
gallery/550px-stechovice_pz_cz_coa.svg
gallery/logo slapy zámek
http://www.zbrane-vzduchovky.cz/