- RS Věšín u Rožmitálu pod Třemšínem -

(13.07. - 27.07.2019)

Název tábora:       LT 2019 MÝTY A LEGENDY SEVERU

Místo konání:        Rekreační středisko Věšín, Věšín 172, 262 43 Věšín

Termín tábora:      13. července - 27. července 2019

Cena tábora:        

gallery/14292310_1343265792365275_5444475178750173054_n
gallery/dsc_0263
gallery/dsc_0387

5.500,- Kč

Tábor pořádá spolek PROFILIS a proběhne v rekreačním středisku Věšín nedaleko Příbrami v krásné krajině brdských lesů. Ubytování je v prostorných čtyř až pětilůžkových chatkách či pokojích ( 2x palanda ). Ubytovací prostory mají své umyvadlo s teplou vodou a elektřinou. Dále jsou v objektu 3 roky nově vytvořené umývárky a WC, jídelna, restaurace se zastřešenou terasou, ohniště, klubovna, bazén, hřiště na volejbal, nohejbal a louka na fotbal. Více o RS  Věšín ZDE.

K dispozici také velké množství sportovního vybavení během osobního volna dětí.

Stravování je zajištěno 5x denně - snídaně, svačina, oběd ( dvouchodový - polévka, hlavní chod ), svačina, večeře. Celodenně je zajištěn pitný režim.

Doprava je vlastním dopravním prostředkem tam i zpět.

 

V roce 2019 se děti vypraví do dob dávno zapomenutých v čase, které k nám budou promlouvat z hlubin minulosti. Do dob mýtů a legend, kdy ještě lidé věřili, že jejich říše není ve světě jediná. Některé říše považovali za domov svých bohů, jiných se právem báli. Tyto říše byly spojeny stromem světa Ygdrasilem a mnoho válek již bylo vybojováno. Říše smrtelníků byla často vystavena nebezpečí a uvrhnuta do područí ledu a temnoty. Lidé však této zkáze a hrozbě nikdy nečelili sami a vždy, když téměž všechna naděje pohasla, objevili se jejich ochránci - Bohové Severu. Ti ve své věčné říši Asgardu stojí jako maják naděje, osvětlují všechny říše a střeží ve světe klid a mír. Avšak bylo předpovězeno, že zlo se jednoho dne vrátí, ovrhne všechny říše do nové temnoty a konec světa se přiblíží ve veliké bitvě, která bude již navždy známá jako Ragnarok - Soumrak Bohů.

Jméno a příjmení zákonného zástupce  
Telefon zákonného zástupce  
E-mail zákonného zástupce  
Jméno a příjmení dítěte  
Datum narození dítěte  
Adresa (ulice, č.p., PSČ, obec/město)  
Další případné informace a poznámky  

Do tohoto formuláře vypište prosím všechny náležitosti a po odeslání můžete očekávat prostřednictvím e-mailu obdržení přihlášky na LT 2019, ostatní dokumenty k účasti na táboře a případně další pokyny. Do poznámky můžete uvést zda máte nějaké další požadavky (kdo s kým chce být ubytován, případně v oddíle apod.)

gallery/nabídka lt 2019-page-001
gallery/bez názvu

!!! V SOUČASNOSTI MÁME PLNĚ OBSAZENO !!!

 

ELEKTRONICKÉ PŘIHLÁŠENÍ NA LT 2019 (již pouze jako náhradník)

gallery/základní info

ODESLÁNÍM VYPLNĚNÉ ELEKTRONICKÉ PŘIHLÁŠKY UDĚLUJETE SOUHLAS S POSKYTNUTÍM A ZPRACOVÁNÍM UVEDENÝCH OSOBNÍCH ÚDAJŮ.