gallery/akce pro veřejnost

Kromě pořádání letních dětských táborů se náš spolek věnuje i práci s dětmi a mládeží přes celý rok, a to především formou pořádání různých dětských akcí. Tyto akce bychom rádi dělali ve spolupráci s dalšími organizacemi či obcemi z našeho okolí. Dlouhá léta jsme se zaměřovali pouze na pořádání letních dětských táborů a tyto akce děláme teprve krátce od ledna 2016. Kromě dětských akcí bychom se rádi zaměřili i na další akce pro širokou veřejnost ( např. plesy, zábavy, maškarní pro dospělé atd.)

 

V této sekci naleznete doposud pořádané akce naším spolkem mimo letní dětský tábor většinou ve spolupráci s dalšími organizátory. Více informací o jednotlivých akcích zjistíte kliknutím na jednotlivé fotografie.

gallery/img_5844

ZÁMECKÝ PLES NA SLAPECH

gallery/dsc_0846

PROJEKT ZÁŽITKY BEZ BARIÉRY

gallery/040

ČARODĚJNICKÝ SLET NA ZÁMKU

gallery/054

ZA TAJEMSTVÍM SLAPSKÉHO ZÁMKU

Spolek PROFILIS, z.s. pořádal ve spolupráci se zámkem Slapy v pátek 9. 12. 2016 první ročník zámeckého plesu na Slapech, který se uskutečnil přímo na zámku od 19:30 hodin a akce měla obrovský úspěch.

V rámci LT 2016 se uskutečnil projekt s názvem "Zážitky bez bariéry aneb trávíme čas společně na LDT" a tento projekt spočíval v začlenění dětí ze sociálně znevýhodněných rodin a dále podporou integrace osob s mentálním postižením.

30. dubna 2016 pořádal spolek PROFILIS, z.s. ve spolupráci se zámkem Slapy další, v pořadí již druhou, akci pro děti. Jednalo se o odpoledne plné zážitků, kdy děti měly možnost v zámeckých zahradách absolvovat různé sportovní a zábavné souřeže, aby získaly odměnu.

V sobotu 23. ledna pořádal náš spolek první akci pro děti ve spolupráci se zámkem Slapy. Jednalo se o trasu plnou dobrodružství. Děti v zámeckých prostorách plnily různá soutěžní stanoviště, aby odhalily dávné tajemství temnoty, které se ukrývalo v zámeckých sklepeních.